שלום לכולם

יניב אנג'ל = יניב המגניב

קוראים לי יניב אנג'ל, אבל רובכם מכירים אותי כיניב המגניב. אני אבא לשני אוצרות: נועם ואמילי, והמקצוע שלי, שהוא גם האהבה שלי – הוא לשמח ילדים.
אז איך הכל התחיל?
הכל התחיל ממש אחרי בר המצווה שלי, אז הופעתי מול כל החברים באירועים שונים וגם סתם כשהתחשק. אפילו שם במה היה לי: "איקי הליצן".
בצבא שירתתי בחיל התותחנים, ובמקביל הייתי משויך לצוות ההוואי והבידור של החייל.
עם שחרורי מהצבא הופעתי במשך 5 שנים לצד כוכבת הילדים דאז והיום חברת כנסת הגברת אפרת רייטן, במופע בשם : "כובע הקסמים".
בשנת 2008 עשיתי את צעדיי הראשונים ב"עולם של הגדולים": יצרתי את הדמות "יניב המגניב", והוצאתי את  ה-DVD  הראשון שלי: "בחצר של יניב". הדיסק  זכה להערכה עצומה בקרב ילדיי ישראל – אשר לשמחתי הרבה הצביעו ברגליים וגם הגיעו לראות את ההופעות שיצאו בעקבותיו..
באותו הקיץ הופעתי בספארי בר"ג במופע בו אירחתי את הקרקס האפריקאי. במופע זה צפו כ- 120,000 אנשים  והביקורות לא הפסיקו לשבח.
שנתיים לאחר מכן יצא ה- DVD השני "יניב המגניב חושב בירוק"',DVD  שזכה תוך חודש ימים בתקליט זהב על מכירה של למעלה מ- 15,000 עותקים.

כשהתחילה הקורונה ומצאתי את עצמי בזמן איכות עם ילדיי התחלנו לצלם את "יניב והמגניבים" שהפכה לסדרת טלוויזיה מצליחה שמשודרת בערוץ הכוכבים , YOUKID,VOD בה אנו מארחים חברים טובים כמו: טל מוסרי, בני ברוכים, גיא לואל, שחר לבנה ועוד..
לשמחתי אני יכול לומר בגאווה שכבר למעלה מ-25 שנה אני מתעסק בדבר שאני הכי אוהב בעולם : שזה להופיע על במות אבל בעיקר לשמח ילדים.
הדמות "יניב המגניב" נולדה מתוך הרצון שלי כהורה לתת לילדים "פאן" עם ערך מוסף, כזה שמאפשר להם להבין בדרך של צחוק ושל שירים – מהם הדברים החשובים בחיים.
אני מקווה שתיהנו לבקר באתר שלי אבל בעיקר שתמשיכו לחייך, כדי שהצחוק לא ייפסק לעולם.
אתם מוזמנים להיות חברים שלי בפייסבוק ובערוץ היוטיוב שלי.
שלכם,
יניב.

דילוג לתוכן